Cep Telefonu Modelleri | Cep Telefonları | Cep Telefonu Fiyatları Rotating Header Image

Galaksi

Samsung Galaxy Gio S5660 Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Gio S5660 | Samsung Galaxy GIO Fiyatı | Samsung Galaxy GIO Teknosa | Samsung Galaxy GİO Fiyatları | Samsung Galaksi Gio Teknik Özellikleri | Samsung Galaxy GIO S5660 İncelemesi

Samsung Galaxy S5660 Fiyatı ve İncelemesi

Samsung Galaxy Gio S5660

Samsung Electronics tarafından sosyal ağları (facebook, twitter vb.) sık kullanan gençler ve profesyoneller için tasarlanan GIO 3.2″ bir ekrana sahip. Samsung Galaxy Gio S5660’ ın 3.2 megapiksellik kamerası ile mükemmel parlaklıkta resimler çekebilir e-mail ve sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Samsung Galaxy Gio S5660’ ın hafızasını 16 GB’ a kadar arttırabilirsiniz. Samsung Galaxy Gio S5660, Android 2.2 (Froyo) işletim sistemi ile oldukça özelleştirilebilir bir akıllı telefon. Samsung Galaxy Gio S5660’ ın 800 MHZ’ lik işlemcisi ile işlemlerinizi donma ve takılma yaşamadan gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz şimdi teknik detaylara geçelim:

Samsung Galaxy Gio S5660 Teknik Özellikleri

Kamera & Ekran

Kamera – 3.15 Megapiksel, 2048×1536 piksel çözünürlük, Video(QVGA), Otofokus, LED Flaş
Ekran – 3.2 inç, 320×480 piksel çözünürlük
Renk – TFT dokunmatik ekran ve 16 milyon renk

Mesaj Desteği

SMS, MMS, E-posta
Acil Mesaj

Bağlantı Özellikleri

Bağlantı Ayarları – Bluetooth v2.1, Micro USB v2.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS
Bağlantı Türleri – 3G, GPRS, EDGE, HTML İnternet Tarayıcı

Hafıza Özellikleri

Dahili Hafıza – 158 MB, 2 GB hafıza kartı ile birlikte
Arttırılabilir Hafıza – 16 GB Micro/SD card yuvası
Telefon Defteri – Sınırsız rehber (Resimli arama ile birlikte)
Arama Kayıtları – Sınırsız

Batarya Gücü

1350 mAh Li-Ion Standard Batarya
Batarya Ömrü – N/A
Battery Konuşma Süresi – N/A

Telefon Büyüklüğü ve Görünümü

Boyut – 110.5 x 57.5 x 12.2 mm
Ağırlık – N/A
Dış Renk – Black

Samsung Galaxy Gio S5660

Samsung Galaxy Gio S5660 fiyatı hakkında kesin bir bilgi yok ancak fiyatının 600-1000$ arası olması bekleniyor.

Hediyelik 10 Kitap

Bookstore cat at Ophelias BooksImage by brewbooks via Flickr
Hediyelik 10 KitapHavaların iyice soğuduğu, kışlıkların dolaplardaki yerlerini aldığı, ana haber bültenlerinin gediklisi “Kar geliyor!” haberlerinin çoğaldığı mevsim kış geldi çattı bile! Üstelik yılbaşı da geldi. Biz de hem soğuk kış günlerinde eve kapanıp kalanların hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak hem de yılbaşı hediyesi olarak kitabı tercih edecek olanlara rehber olacak küçük bir liste yapalım dedik…
Otostopçunun Galaksi Rehberi: Maceraperest arkadaşınıza alınacak bir hediye arıyorsanız bu kitap tam size göre! Otostopçunun Galaksi Rehberi, İngiliz yazar Douglas Adams tarafından yaratılan ünlü bir bilim kurgu serisi. İlginç olay ve karakterleri, değişik espri anlayışı, eğlenceli yapısıyla gençlerin fenomen kitaplarından olan eserde, evrendeki tüm soruların cevabı da gizli! Cevabın nasıl “42 sayısı” olduğunu ise ancak kitabı okursanız anlayabilirsiniz!
Şeker Portakalı: Kimi kitaplar “her kütüphanede bulunması gereken” kategorisinde yer alır. Vasconcelos’un Şeker Portakalı da onlardan birisi. Fakir bir ailenin yaramaz ama akıllı çocuğu Zézé’nin maceraları ve hüzünlü öyküsü Şeker Portakalı’nı modası hiç geçmeyen kitaplardan birisi haline getiriyor.
Film Kulübü: Yazar David Gilmour’un oğlu David’le yaşadığı bir dönemi anlatan kitap, filmler üzerinden konuşarak yepyeni bir ilişki kuran baba ve oğlunun hikayesini içeriyor. Kitap sadece kitapseverler için değil sinemaseverler için de keyifli saatler vaat ediyor.
Dörtlükler: Matematik ve astronomide yaptığı çalışmalarla çağının önde gelen bilginlerinden olan Ömer Hayyam, dörtlükler halinde yazdığı rubailerle de neden dünyanın en çok okunan şairlerinden birisi olduğunu kanıtlıyor. Onun, hayatı yepyeni bir bakış açısıyla görmenize yardımcı olarak dörtlükleri tam bir başucu kitabı olacak nitelikte.
İşimdeyim Gücümdeyim: Umut Sarıkaya, Türkiye’nin en çok takip edilen karikatüristlerinden birisi. Uykusuz dergisinde her hafta yayımlanan çizimleriyle kitlelerin yakından takip ettiği bir isim olan genç karikatüristin dergideki köşesinde yer alan karikatürlerinden oluşan kitap, mizahseverler ve eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için birebir.

Puslu Kıtalar Atlası: Geçmiş üzerine, dünya hali üzerine, düşler ve “puslu kıtalar” üzerine bir roman; iyi edebiyat, müthiş bir fantezi dünyası… Puslu Kıtalar Atlası, Uzun İhsan Efendi’nin yaşadıklarıyla okuru yepyeni bir dünyaya sokarken, İhsan Oktay Anar’ın büyülü kalemiyle tanışmak için de çok iyi bir başlangıç.
Bilinmeyen Adanın Öyküsü: “Bir gün bir adam kralın kapısını çalar ve ondan bir tekne ister…” diye başlayan bu kısa kitap okuyucusuna öyle çok şey vaat ediyor ki, hediye etmeden önce kitabın kapağını açmamanızı öneriyoruz. Çünkü Jose Saramago’nun insanı kendinden alan kelimelerinin etkisine kapılıp, hediyenizi arkadaşınıza vermekten vazgeçmenizi istemeyiz.
Satranç: Stefan Zweig, gerek yarattığı atmosfer gerek yaptığı psikolojik çözümlemelerle dünya edebiyatının en etkileyici yazarlarından birisi. Bir gemide geçen Satranç mükemmel satranç oynayan Dr. B.’nin öyküsü: Dünya şampiyonu Mirko Czentovic’le oynadığı satranç partisi boyunca bir yandan Dr. B.’nin sırlarını öğrenen okuyucu bir yandan da insan psikolojisinin derinliklerine doğru bir yolculuk yapıyor.
Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü: Kitap hakkında yazılan övgü sözcüklerinden birinin “Kitap okumayı sevmeyenler bile bağımlısı olacak” olduğunu söylersek herhalde nasıl bir kitaptan söz ettiğimiz daha iyi anlaşılır. Etgar Keret’in ironi ve kara mizah dolu kitabı kısa hikayelerden oluşuyor; fantezi ve gerçekliği birbirine heyecan verici şekilde karıştırıyor.
Çavdar Tarlasında Çocuklar: Ölmeden önce okunulması gereken 1001 kitaptan birisi olarak gösterilen bu kitap unvanını öylesine hak ediyor ki! J.D. Salinger’ın ölümsüz eseri edebiyat tarihinin en meşhur roman kahramanlarından birisi olan ergenlik çağındaki Holden Caulfield’in maceralarını anlatıyor. Tüm dünyada onlarca dile çevrilen, sayısız taraftarı bulunan bu eser bildiğimiz klasiklerden değil. Çavdar Tarlasında Çocuklar listemizin olmazsa olmazlarından.

Enhanced by Zemanta

Samsung Galaxy Tab Video Türkçe İnceleme

Samsung Galaxy Tab video izle, Samsung Galaxy Tab incelemesi, Samsung Galaksi Tab inceleme videosu şekillerinde arayabileceğiniz Samsung Galaxy Tab video incelemesini bu yazımızda bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Tab

ShiftDelete.net ekibi bizle için Samsung Galaxy Tab’ ı incelemişler. İşte o video inceleme:

Samsung Galaxy Tab Video İnceleme