Cep Telefonu Modelleri | Cep Telefonları | Cep Telefonu Fiyatları Rotating Header Image

kktc telefon fiyatları

Kuzey Kıbrıs Turkcell’den “Tarifede 1 numara”

Haber, Kuzey Kıbrıs Turkcell, Türkiye ve İngiltere aramalarını yurt içi arama fiyatına indiriyor

Bakanlar Kurulu kararının KKTC GSM şirketlerine yurtdışı direkt bağlantı kurulmasına izin vermesiyle gerçekleşecek 25 kuruş/dakika’ya kadar düşecek indirimlerden tüm aboneler hiçbir başvuru yapmaksızın koşulsuz olarak yararlanabilecek.

Dün Lefkoşa Golden Tulip Otel’de gerçekleşen tanıtım toplantısında tüm yurtdışı aramalarda yapılan indirimlerin yanı sıra Kuzey Kıbrıs Turkcell abonelerinin alışkanlıklarına göre Türkiye, dünya ve “Her Yöne Plus” paketleri de tanıtıldı.

Basın toplantısında konuşan Kuzey Kıbrıs Turkcell Direktörü Günay Çerkez yeni tarifelerle hizmeti daha ileriye taşıyacaklarını belirterek, Kuzey Kıbrıs Turkcell abonelerini daha fazla konuşturacaklarını söyledi.

KKTC’ye Türkiye’den önce 3G teknolojisini tanıştırdıklarını ifade eden Çerkez, Kuzey Kıbrıs Turkcell için ilkleri gerçekleştirmenin bir yenilik olmadığını kaydetti.

1 Temmuz’dan itibaren kendilerine verilen ara bağlantı hakkını kullanarak indirimleri gerçekleştireceklerini anlatan Çerkez, 27 Mart 2007 2G lisansı anlaşması ve 10 Mart 2010 Bakanlar Kurulu kararıyla yeni tarifelerin KKTC halkıyla buluşturulacağını anlattı.

UZUNALİ

“Kuzey Kıbrıs Turkcell Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Çağlar Uzunali de 1 Temmuz’dan itibaren direkt bağlantıyla maliyetlerin düşürüleceğini belirterek, sadece faturalı hatlar için ‘Her Yöne Plus’, hem faturalı hem faturasız hatlar için de ‘Türkiye’ ve ‘Dünya’ paket seçenekleri bulunduğunu bildirdi.”

KKTCELL, diğer operatör, İngiltere ve Türkiye GSM ve Sabit Hat’ta Her Yöne Plus’ın 250 dakikası 70 TL, 500 dakikası 125 TL’den satılacak. Her Yöne Plus paketlerinin 250 dakikalık olanı Yurtiçi, Türkiye ve İngiltere’ye 28 kuruş/dakikaya, Her Yöne Plus 500 paketi ise 25 kuruş/dakika’ya konuşturacak.

Türkiye Paketinin 60 dakikası 25 TL (750 Kontör), 120 dakikası 45 TL (1250 Kontör), Dünya paketlerinin 60 dakikası 35 TL (1000 Kontör), 120 dakikası 65 TL (1500 Kontör) olacak.

PAKETLERE NASIL ABONE OLUNUR

Bireysel hatta sahip aboneler dilediği paketi veya birden fazla paketi SMS, KKTCELL Çağrı Merkezi, KKTCELL İletişim Merkezlerinden alabilecek.

Her Yöne Plus 250 Tarife aboneliği için “HERYONE 250”, Heryöne Plus 500 Tarife aboneliği için “HERYONE 500” yazıp 8780’e kısa mesaj gönderilerek 1 Temmuz itibarıyla tarifelerden yararlanılabiliyor.

Türkiye Paketleri için “TR 60” veya “TR 120” , dünya paketleri içinde “DUNYA 60” veya DUNYA 120 yazıp 4444’e mesaj göndermek yeterli.

ortamgazetesi.com