Cep Telefonu Modelleri | Cep Telefonları | Cep Telefonu Fiyatları Rotating Header Image

Panasonic

Panasonic SC-BTT770,SC-BTT370 ve SC-BTT270 3D Blu-ray Home Theater Systems Duyurdu

Panasonic yeni tanıttı üç FullHDmükemmel görüntü kalitesi ile sürükleyici 3D çoğaltmak gelişmiş teknolojilerini 3D Blu-ray ev sinema sistemleri,SC-BTT770,SC-BTT370 ve SC-BTT270,sinema gibi surround ses.Hepsi destek Full HD 3D çalma ve daha geniş görüntüler için derinlik etkisi miktarını ayarlamak için 3B Etkisi Controller ile donatılmıştır.Üç yeni Full HD 3D Blu-ray sistemleri yerleşik Ethernet LAN ve WiFionline içerik ve iPhone ve iPod için evrensel dock erişim için bağlantı.Yeni modeller,SC-BTT770,SC-BTT370 ve SC-BTT270 dinamik 3 boyutlu görüntüleri tamamlar gelişmiş ses kalitesi sağlar.
Panasonic

Panasonic LUMIX G Micro System için Değiştirilebilir 3D Lens Duyurdu

Panasonic dijital değiştirilebilir lens .devrimci yeni aksesuar yüksek kalitede 3D mümkün değiştirilebilir lens sistemi kamera ile ilk kez çekim yapacak.3D içerik giderek daha popüler platformlarda çeşitli genelinde hale geldikçe,Panasonic yıl sonundan önce sevinç ve 3D heyecan değiştirilebilir lens sistemi kamera kullanıcılarına çekim sunmak için bu yeni lens üretmeyi planlıyor.

Basın Bildirisi:
Zaten 3D teknolojisinin yol almış olmak,Panasonic kendi 3D özellikli Viera televizyon ve 3D Blu- rayTM Disc oynatıcılar lansmanı ile büyük bir başarı olmuştur.3D pazarın giderek önümüzdeki yıllarda ,tüketiciler yavaş yavaş ana TV evlerinde koymak yerine sürece endüstri analistleri ,Screen Digest “, ve 3D TV’lerin fiyatı olarak açıklanan düşmeye devam büyümesi tahmin ediliyor,Screen Digest beklediğini ki 3D televizyonlarda hanelerin dörtte çevresinde büyük ve gelişmiş piyasalardaki 2014 ***.sonuna kadar olacak ”
3D objektifin giriş 3D kendileri için çekim eğlence isteyen tüketicilerin taleplerine yanıt vermek için de 3 boyutlu ürün Panasonic arttırmayı ederken amaçlamaktadır.lens kullanıcıları tekrar 3D özellikli Viera televizyon kullanarak kendi ev konforunda görülebilir 3D çekim sağlar.

“tüketici yavaş,ana TV evlerinde koymak yerine As ve 3D TV’lerin fiyatı olarak düşmeye devam,Screen Digest bu 3D televizyonlarda hanelerin dörtte etrafında büyük gelişmiş pazarlarda 2014 yılı sonuna kadar yapılacağını bekliyor.”

Şimdiye kadar 3D değiştirilebilir lens sistemi kamera ile mümkün panorama sistemleri veya iki objektif ve iki CCD bir arada kullanılarak yapılmış, ancak çekim bu sistemlere sahip özel bir 3D kamera ve hareket eden nesnelerin çekimi zorlukları ihtiyacı da dahil olmak üzere dezavantaj. LUMIX G Micro System için Panasonic’in yeni 3D lens iki optik sistemler lens çapı içinde monte yüklü,sol ve sağ lens stereo görüntü oluştururken, 3 boyutlu görüntü işleme sistemi ile işlenecek sahiptir.optik teknolojisinde Panasonic’in gelişmeler sayesinde,görüntü işleme sistemi ve lens barrel tasarımı,3D lens yine son derece kompakt boyutları korumak için yönetir.

Bu yeni kompakt 3D özellikli değiştirilebilir lens,hatta hareket eden nesnelerin daha kolay kullanım ve anlık 3D çekim,bozulma ya da zaman sağ ve sol görüntüler arasında gecikme olmadan 3D görüntüler sağlar.
Basın Bildirisinin Tamamını Okumak için: Resmi panasonic wep sitesi

Panasonic HDC-SDX1,Dünyanın En Hafif Full-High Definition(HD)Video Kamera Tanıttı.

Panasonic,ultra kompakt gövde şekil ve hemen altında 0,41 £ ağırlığında yeni HDC-SDX1,dünyanın en hafif full-High Definition(HD)video kamera tanıttı.Şık ve hafif tasarımı ile,yeni Panasonic SDX1 özellikler 35.8mm geniş açılı lensi,23x Akıllı Zoom ve aynı zamanda bir Web kamerası olarak çift dahili Internet görüntülü arama yetenekleri için.

HD video içeriği,SDX1 yakalayabilir bir kamera olmasının yanı sıra aynı zamanda bir Web kamera ve mikrofon,kullanıcılara online video ile Skype gibi sohbet programlarını bağlantıyı sağlayan,hizmet ve etkinleştirmek için Internet üzerinden görüntülü görüşme yapmak kolay görsel iletişim. sadece bir bilgisayara SDX1 bağlanarak,kullanıcıların uzak yerlerdeki bilgisayar ekranında sağ tarafta aileniz ya da arkadaşlarınızla yüz yüze iletişimin tadını çıkarabilirsiniz.Ayrıca,SDX1 düzgün ve kolay yükleme ve görüntü veri düzenleme Mac®bilgisayar kullanan Apple©iFrame video biçimini destekliyor.Kullanıcılar doğrudan YouTube ™ veya Facebook®bir tarayıcı başlatmak zorunda kalmadan video klipleri yükleyebilirsiniz,verilen yazılım ile hızlı video paylaşımı için.

Official Press Release

“SDX1 eklenmesiyle,Panasonic tüketici değil,sadece yüksek kaliteli video çekim için kullanılabilecek çok yönlü bir camcorder vermiş de aile ve uzak olabilir arkadaşlar bu değerli kaydedilen anların paylaşımı,”Chris Rice,”dedi Kıdemli Ürün Müdürü,düşsel, Panasonic tüketici elektronik şirket.”Biz elimizden geleni teknolojinin sürekli değişen dünyaya ve uyum Bu model sadece-bu yüksek kaliteli video çekimleri bir kamera, inanılmaz yakınlaştırma özellikleri ve gelişmiş optik teknolojisini kullanıyor does-tüketicilere sunarken ürünler sunmak yetenek bir bilgisayardan görüntülü görüşme yapmak için.”
Panasonic HDC-SDX1 da yeni geliştirilen HİBRİT Optik Görüntü Sabitleme sistemi ( OIS) , optik ve elektrik el sallamak düzeltme sağlayan görüntü sabitleme sistemi bulunuyor. Bu sistem özellikle zaman mümkün güzel video kayıt yaparken yakınlaştırma yardımcı olur. HİBRİT O.I.S. ek olarak sistemi, SDX1 OIS ile daha güçlü el sallamak düzeltme sağlar Kilitleyin.O.I.S. basarak LCD ekranda Lock butonu ve maksimize diğer kamera hareketleri tespit edilir ve düzeltilir algılama hassasiyeti bulanıklık .

Boyutu ve hafif ağırlığı ,kompakt iken, SDX1 gelişmiş özellikleri ile doludur.O 1920×1080* 4 görüntü kalitesi olağanüstü ile,tam HD AVCHD kayıt yetenekleri ve PC dostu MP4 formatında kaydeder.Onun 35.8mm geniş açı ayarı en iyi portre kapalı kayıt gibi süpürme manzaralar ve hatta ses için açıkça uzak mesafelerde kaydedilmesine izin vermektedir.yeni görüntü işleme LSI,gelişmek mümkün 23x güç kadar zoom ile telefoto çekim için yapan Akıllı Çözüm teknolojisi ile elde edildi Akıllı Zoom fonksiyonu.

Panasonic’in Intelligent Auto(iA)modu otomatik olarak en altı düğmeye basit basarak çekim için uygun seçer. Bunlar yüz tanıma,yeni HİBRİT OIS ,AF/AE iz,Akıllı Sahne Seçici Algılama ve Akıllı Kontrast Kontrol Face.

Resmi  panasonic internet sitesi

DMC-LX3,DMC-TZ7 ve DMC-TZ6 Panasonic Güncellemeleri Firmware

Panasonic DMC-LX3 premium kompakt,ve DMC-TZ7/ZS3 ve DMC-TZ6/ZS1 kompakt superzooms firmware güncellemelerini yayımladı.Şirket yazılım işleme biraz karanlık’Optimizasyonu ötesinde güncellemeleri’eylemleri hakkında herhangi bir bilgi sunmamıştır.Değişim yazılım sürümünde kamera performansı üzerinde etkisi yoktur.’Firmware v2.2 için TZ7 ve TZ6 LX3 ve v1.3 için Panasonic web sitesinden hemen yüklenebilir.

Buraya tıklayın daha fazla bilgi için ve firmware v2.2 indirmek için DMC-LX3
Buraya tıklayın daha fazla bilgi için ve firmware v1.3 indirmek için DMC-TZ7/ZS3
Buraya tıklayın daha fazla bilgi için ve DMC-TZ6/ZS1 için firmware v1.3 indirmek için

JVC GY-HM700 Macworld Ödülü Aldı

Bu yıl Macworld ödüllerinde JVC GY-HM700 ProHD omuz kamerasının Yılın Profesyonel Kamerası seçildiğini duyurdu.
Hafif,elde taşınması kolay GY-HM100 kamera da GY-HM700 ile birlikte Yılın Profesyonel Kamerası ödülüne aday gösterildi.GY-HM700 bantsız kamera Canon,Panasonic ve Sony gibi rakipleriyle yarıştı.

JVC’nin GY-HM serisi,Final Cut Pro için Apple QuickTime(mov)dosya formatında kayıt yapan dünyanın ilk profesyonel kameraları. Böylece dosyalar doğrudan Apple’ın yaygın kurgu sistemine okunabiliyor,ve diğer NLE sistemleriyle uyumluluk için her iki kamera da MP4 dosya formatını destekliyor.

On yıldan fazla süredir Macworld ödülleri Mac dünyasındaki en yenilikçi ve başarılı ürünlere ve firmalara,endüstriye yaptıkları katkılar nedeniyle veriliyor.

5 HDTV efsanesi

HDTV hakkında ne kadar bilginiz var? Elektronik mağazada dolaşan insanlar neden yanlış bilgilendirilmiş oluyorlar. HDTV alışverişine gitmeden önce gerçekten tüm özellikleri okumaya ihtiyacınız var mı? Öğrenmeniz gereken en önemli şeyler neler?

Howstuffworks.com isimli sitede yer alan habere göre, işte HDTV hakkında doğru bilinen yanlışlar:

1. Daha büyük ekran ve daha yüksek çözünürlük her zaman HDTV için iyidir: Daha büyük rakamlar her zaman görüntüyü daha iyi yapmaz. Aynı çözünürlüğe sahip iki televizyona aynı uzaklıktan akarsanız, daha geniş görüntü daha küçük olana göre daha keskin değildir. DVD ya da dijital kablo üzerindeki HDTV yayınları için, dijital sinyal ölçeklendirilebilir. Eğer analog sinyal alıyorsanız, bir kanalı ya da gösteriyi orijinal dijital kalitesinde izleyemezsiniz.

2. HTDV için HDMI kabloları gerekiyor: Satıcılar HDTV ile birlikte satın almanız gerekenler listesine çok pahalı olan HDMI kabloları da ekler. Eğer gerçekten HDTV için bu kablolara ihtiyacınız varsa satın alın.

Yüksek çözünürlüklü Multimedya arayüzü (HDMI), cihazlar arasında dijital ses ve görüntüyü gönderen standarttır. Panasonic, Sony and Toshiba gibi ev sinema sisteminde HDMI standarttır. 2008 yılında 800’den fazla üretici standartlaşma kararı aldı ve 229 milyon HDMI içeren cihazları piyasaya sundu. Bu listede HDTV’ler, BlueRay oynatıcılar, kişisel bilgisayarlar, oyun konsolları ve dijital video kameralar var. Kısaca, HDTV’niz için HDMI kablo almanız zorunlu değil, ancak HD video izlediğinizde diğer bağlantı teknolojilerinden daha iyi kalite sunacaktır.

3. HDTV satın alarak, otomatik olarak HD televizyon sahibi oluyorsunuz: Oturma odanız için HDTV satın aldığınızda tüm televizyon görüntülerinde HDTV kalitesine sahip olduğunuz anlamına gelmiyor. Kontrol etmeniz gereken iki konu var: aldığınız sinyalin türü ve bu sinyali televizyonuza nasıl geldiğidir.

Öncelikle, orijinal videonun yüksek çözünürlükte olduğundan emin olun. Bazı kanallar dijital yayın sunduklarını söylerler. Fakat, bu konuda uyanık olun. Bİrçok HDTV kanalı HDTV broadcast’e sahiptir. Ancak, aynı standart çözünürlükte gösteriyor. Blu-ray oynatıcılar aynı zamanda yüksek çözünürlüklü videolar sunuyor.

İkincisi, dijital sinyal gibi aldığiniz videoyu da kontrol edin. Bu blu-ray oynatıcılar için otomatiktir. Broadcast televizyon için bu dijital anten, dijital kablolu televizyon ya da dijital uydulu televizyon kullanma anlamına geliyor.

Son ekstra adım ise, DVI ya da HDMI gibi dijital bağlantı kullanmak. Eğer analog bağlantı kullanırsanız kalitedeki iyileşmeyi farkedebilir ya da farketmeyebilirsiniz.

4. Tüm düz panel televizyonlar HDTV’dir: HDTV sadece düz panel değildir. Düz panel televizyonlar ince-profil ekrana sahiptir ve birçok plazma ya da LCD televizyonda aynı şekildedir. Bu düz panel teknolojilerin her biri daha yüksek çözünürlüklü görüntü sağlıyor. Ancak, bu düz panellerin hepsinin HDTV olduğu anlamına gelmiyor. HDTV’lerde uygun ekran ölçüleri gerekiyor. Örneğin, Amerika 16/9 oranını kullanıyor.

5. DTV, HDTV’dir: Hiçbir zaman dijital göstergeli televizyonunuz ya da dijital kablonuz veya uydu televizyonunuz olmadıysa, muhtemelen hiçbir fark göremezsiniz. Fakat, DTV, HDTV ile aynı şey değildir. Dijital televizyon HDTV desteklerken, tüm kanallar yüksek çözünürlükte yayın yapmıyor ya da tüm programlar HD olarak üretilmiyor.

Hama Üç Uzaktan Deklanşör Modüllerini Tanıttı

Bir kablo sürümü,bir zamanlayıcı versiyonu ve kablosuz sürümü: Hama DCCs (Dijital Fotoğraf Makinesi Bağlama Sistemi)adlı,3 uzaktan çekim bültenleri tanıttı.Kablo sürümü (release otofokus)2 aşamalı kilitlenebilir düğmesi bulunuyor.Timer sürümü Elle tek çekim,otomatik sürekli çekim fonksiyonu ve otomatik pozlama ayarları ve deklanşör bulunuyor.Kablosuz sürüm bir verici(fotoğrafçı tarafından işletilen)ve 150 m.bir dizi ile bir alıcı(kamera için özel bir bağlantı kablosu ile)oluşur..

00005200″DCCSystem”Kablo Uzaktan Deklanşör•İki kademe açma düğmesine(otofokus,açıklaması)
•Kilitlenebilir için bulanık olmayan uzun pozlama(ampul)

00005201″DCCSystem”Timer Uzaktan Deklanşör•Elle tek atış,iki kademeli açma düğmesine(otofokus,açıklaması)
•Manuel ve otomatik sürekli çekim fonksiyonu zaman ayarı
•Otomatik zaman maruz kalma
•Otomatik zaman gecikmeli poz
•Kullanıcı tanımlı deklanşör:Gecikmeli pozlama,aralıklarla(sınırsız) istenilen sayı için bir zaman aralığı ayarı(bir poz gibi her 60 dakikada bir)ve bir ayar ile

00005202″DCCSystem”Kablosuz Uzaktan Deklanşör
bir verici(fotoğrafçı tarafından işletilen)ve bir alıcı

•oluşur(kamera için özel bir bağlantı kablosu ile)
•Menzil:150 m
•Kablosuz uzaktan deklanşör(verici ve alıcı kanal seçmek için 4 bar,2.4 GHz)
•İki kademe açma düğmesine(otofokus,açıklaması)
Kablosuz alıcı ayrıca kablolu uzaktan deklanşör olarak kullanılabilir
Sürekli çekim(sadece program,yarı otomatik veya manuel ayar mümkün)
•Uzun poz(ampul)
• Gecikmeli deklanşör(4saniye)
•Alıcı”1/4 ve kamera montajı için flaş yuvası adaptörü içerir tripod bağlantısı için(6.4 mm)iplik

00005204-00005211Canon,Nikon,Sony,Minolta,Olympus,Panasonic,Leica, Pentax,Samsung,Fuji için özel”DCCSystem” bağlantı kabloları

Ek bilgi: Hama web sitesinde bu ve diğer görüntüleme ürünleriyle göz atın

Panasonic’ten AG-HMC81 Kamera (Yüksek Tanımlı)

NAB ve IBC fuarlarında tanıtımı yapılmış olan Panasonic AG-HMC81 bu ay piyasaya sürüldü.Bu kamera endüstri profesyonellerine hem HD hem SD formatta çekim esnekliği sağlamak için tasarlandı.

AG-HMC81 omuz kamerasıyla çalışmayı tercih eden ama esnek bağlantı seçeneklerine de ihtiyaç duyan okullar,olay kameramanları,kamu tesisleri,web tasarımcıları ve kurumsal kullanıcılar için AVCCAM çekimin tüm avantajlarını sunuyor.

AG-HMC81 kurgu ve oynatıma yönelik bir dizi arayüz seçeneği ile uzmanlara oluşturdukları içerik üzerinde doğrudan denetimi koruma imkanı veriyor. Kameranın SD kartı veya bir USB 2.0 arayüzü yoluyla doğrudan Mac veya PC bilgisayara içerik aktarım kolaylığı,bu imkanlar arasında.